Krupnik Pigwa

Zawartość alkoholu: 30%
Dostępne pojemności: 0.1l  0.2l  0.5l
Krupnik pigwowy to szlachetny smak oraz wspaniały zapach zapomnianego owocu pigwy odkryty na nowo. Delikatnie kwaśny i słodki zarazem, owocowy i aromatyczny. Intrygujący i odkrywczy, prawdziwie polski. Dopracowana receptura idealnie skomponowanych składników, potwierdzona badaniem konsumenckim sprawia, że Krupnik pigwowy jest wyjątkowy i godny polecenia.
Nalewki Krupnik są doskonałą formą szlachetnych trunków komponowanych w oparciu o staropolskie receptury pieczołowicie spisywane i przekazywane z pokolenia na pokolenie. Niepowtarzalną intensywność i aromat zawdzięczają soczystym, nasyconym słońcem owocom, pochodzącym z wiejskich sadów, ogrodów i łąk. Dojrzałe, ręcznie zbierane, poddawane są maceracji i wzbogacane wyjątkowymi mieszankami przypraw. Całość dopełnia aksamitny, łagodny smak doskonałego spirytusu, a długie leżakowanie sprawia, że nalewki Krupnik stanowią wyjątkowe połączenie polskiej tradycji i kunsztu wielu pokoleń mistrzów gorzelnictwa oraz nowoczesnych technik destylacji.

Stosujemy pliki cookies w celi zbierania statystyk umożliwiających analizę ruchu na serwisie. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności