Gautier

Maison Gautier jest jednym z najstarszych domów koniaku, któremu początek dała rodzina rzemieślników, tworząca beczki z najlepszego drewna lasu Tronçais.

W 1755r. firma Gautier otrzymała gwarant królewski podpisany przez Ludwika XV, na mocy którego powstało Maison Gautier – dom koniaku zajmujący się jego produkcją. Obecnie, w firmie, pracuje już 10. pokolenie przedstawicieli rodziny Gautier.

Gautier to prawdziwie mistrzowski koniak, którego najwyższa jakość odzwierciedla pasję, serce i zaangażowanie ludzi, którzy go tworzą. Korzystając z wyjątkowych eaux-de-vie oraz specyficznego miejsca starzenia – w piwnicach młyna wodnego – o naturalnej wilgotności, piętnastoosobowy zespół pasjonatów dokłada wszelkich starań, by koniak miał wyjątkowo bogaty i gładki charakter. Starzony w ręcznie wyrabianych, dębowych beczkach, spełni wymagania wszystkich tych, którzy doceniają autentyczność, dobre rzemiosło i pasję tworzenia.

GAUTIER był wielokrotnie uznany za najlepszy koniak na świecie « BEST COGNAC » : Pinar Del Rio w 2016 oraz Tradition Rare w 2015, San Francisco World Spirits Competition; XO – « World’s Best Cognac » podczas World Cognac Awards w 2015.

Najstarszy

Najstarszy koniak na świecie, datowany na 1762 r. to koniak GAUTIER!

Najlepszy

GAUTIER był wielokrotnie uznany za najlepszy koniak na świecie « BEST COGNAC » : Pinar Del Rio w 2016 oraz Tradition Rare w 2015, San Francisco World Spirits Competition; XO - « World’s Best Cognac » podczas World Cognac Awards w 2015.

Motto

Motto rodziny GAUTIER - « DU GALT MER SUI » - oznacza « Ja jestem Panem Lasu » i odnosi się do faktu, że rodzina Gautier zaczynała swój biznes jako producent beczek (XVII w). Obecnie to wyjątkowe know-how wykorzystywane jest w selekcji beczek idealnych do starzenia koniaku.

Gautier XO

Gautier VS

Gautier VSOP

/marki/gautier-xo/
/marki/gautier-vs/
/marki/gautier-vsop/

Stosujemy pliki cookies w celi zbierania statystyk umożliwiających analizę ruchu na serwisie. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności